20 Haziran 2011 Pazartesi

Max Factor Ruj {825-Pink Brandy}


 Max Factor'ün fazla ürününü kullanmadım. Bi zamanlar creme puff pudrasını ve lasting performance fondötenini almıştım ama her ikisinin de renkleri bana uymamıştı :/ Pudra-fondöten renk tonları konusunda başarısız bi marka bence. Halbuki fondöteninin dokusunu çok beğenmiştim :( Bi de ilk çıktığı zamanlarda bi tarafı kalıcı ruj bi tarafı gloss olan ürününden almıştım, ondan da nefret etmiştim.
 Bunlar dışında geçen aylarda bi de rujunu aldım indirimden :) Ve çok beğendim! Hem sürülüşünün kolay olması, hem de kalıcı olması nedeniyle çok severek kullanıyorum. Diğer rujlara göre kalıcılığı gerçekten çok güzel, peçeteyle silinse bile dudakta rengini belli ediyor :)
 Bu rengi de indirimden önce gözüme kestirmiştim zaten :} Gerçek rengini görebilmeniz için tuhaf bi açıdan çektim, idare edin :)) 

Fiyatı 30-35 tl.

3 yorum:

 1. cok güzelmis rengi! güle güle kullan : )

  YanıtlaSil
 2. rujun rengini bende çok beğendim,güle güle kullan canım.Max factorün ten ürünlerinde gerçekten renk sorunu var,ülkemize en açık renklerini getirmiyorlar,sanki hepimiz esmeriz,bide çoğu rengi pembe alttonlu gibi:(

  YanıtlaSil
 3. viva, teşekkür ederim :)

  buse, evet gerçekten pembe bi dee :/

  YanıtlaSil