20 Mart 2011 Pazar

MAC Wonder Woman "Marquise D'" Ruj


 Önceki gün Ankamall MAC'e gidip koleksiyonu incelediğimi yazmıştım :) Dün de Kentpark MAC'e Mighty Afrodite allığa bakmaya gittim ama orada da tükenmiş malesef alamadım :( Neyse param cebimde kaldı :P
 Ayrıca Marquise d' ruju alacağımı da söylemiştim yaaaa aldım :))


 Rujun kutusu da kabı da çok güzel :) Dün arkadaşımla buluştum ruju görür görmez 'bu ruj kabı için bile alınır' dedi :)) Ben de çok beğendim kabını hiç böyle rengarenk kaplı bi rujum yoktu :D


 Rengine gelince, önceki yazıda ne kadar beğendiğimi yazmıştım zaten :) Gün ışığındaki hali sizi yanıltmasın dudakta daha nude duruyor, ben rengi belli olsun diye kat kat sürdüm :) Altın ışıltılı, şeftali pembe doğal tonda bi ruj. Koyu göz makyajı yapıldığında kullanılabilecek bi ruj.
 Beyaz tenli olmama rağmen yüzümü solgun göstermedi :) Şahsen hafif göz makyajlarıyla da sık sık kullanacağım bi ruj olacak kendisi :)
 Lustre serisinden olduğu için sürümü ve duruşu çok güzel, Ankara'da güneşli bi gün olursa dudakta swatch çeker onu da eklerim sonradan :)

 Fiyatı 42 tl.

 Bundan sonra gelecek koleksiyon da Viva Glam Gaga 2'ymiş. Bu koleksiyon gelince VG Cyndi ve VG Gaga satıştan kalkacağı için önceden yakışmayacağını düşünüp almadığım Gaga ruju bi denemek istiyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder