28 Mart 2011 Pazartesi

Burberry Brit Parfüm


 "İngiliz tarzında hazırlanan parfüm, taptaze aromaların tadını kadın tenine uyarlamış. Cezp edici canlılığı ve etkileyici kokusu şımartan heyecanıyla uzun süre kalıcılık sağlıyor.
 Burberry Brit Women içeriği, İtalyan limonu, armut, yeşil badem, tatlı badem, vanilya ve amberin eşliğinde muhteşem bir karışım haline gelmiş. Taze meyvelerin ferahlatan etkisi ve kalıcı esansların büyüsü Burberry Brit Women’ın can damarı. Bu yüzden kalıcı ve etkileyici.
 Nefes kesen Burberry Brit Women, kan dolaşımını hızlandırarak şehvet uyandırıyor. Özellikle erkeklerin başını döndürecek olan Burberry Brit Women kadınların elinden düşürmek istemeyececeği bir koku."
 Brit'i bi zamanlar Ecem'in bloğundan çok uygun bi fiyata satın almıştım. Zaten Sephora'da deneyip beğendiğim bi kokuydu satışta olduğunu görünce de atladım hemen :) Kış boyunca sık sık kullandım.
 Brit tam bi kış kokusu. Tatlı bi koku ama öyle bayıcı cinslerden değil, ki ben tatlı kokuları pek sevmem ama bu kokuyu çok beğeniyorum. Çevremden de olumlu görüşler gelince daha da bi sever oldum :)
 Kalıcılığı da güzel, yaklaşık 3 saat tenimde hissedilir derecede kalıyor.
 Denenmesi gereken parfümlerden :)

 

3 yorum: