2 Aralık 2010 Perşembe

Lancome Hypnose Drama Rimel


 Hypnose Drama efsane rimellerden biri :) Bayılarak kullananı da çok hiç sevmeyeni de :) Ama ben genelde beğenildiğini okudum,duydum etraftan.
 Benim düşüncelerime gelirsek kullandığım diğer rimellere göre daha güzel. Bi Max Factor 2000 calorie'yi bi de Clinique High İmpact'i çok severek kullanmıştım,diğerleri de güzeldi ama sıradan,fazla abartısı olmayan rimellerdi. Drama'yı da çok severek kullanıcamı düşünüyorum ama rimel biraz yoğun,fırçaya fazla ürün geliyor bu da kirpiklerinizin birbirine daha çok yapışmasına neden oluyor. :/ İlk katta böyle bi sorun olmuyor ama ikinci katta dikkatli ve çabuk sürmezseniz kirpikler birbirine yapışıyor. Rimeli almadan önce arkadaşımınkini denemiştim ancak onu altına rimel bazı sürerek kullanmıştım ve sonuçtan çok memnun kalmıştım. Sanırım rimel bazını da almam gerekicek. Boyner,Tekin Acar vb. yerlerde onun kofreleri de var.
 Verdiği siyah rengin yoğunluğu,kirpikleri uzatması,kıvırması ve dolgunlaştırması çok güzelll,benim için tek sorun sürerken kirpiklerimin yapışmaması için uğraşmamın gerekmesi.

 Normal hypnose rimelin fırçası düz ama Drama'nınki hafiften S şeklinde kıvrık bi fırça.


 Aşağıdaki foto da rimelin gözümdeki duruşu :)) Kalem olarak da Lancome'un göz kalemi var.

 Fiyatı 72 tl ve ürün 6.5 ml.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder