13 Aralık 2010 Pazartesi

Burberry Weekend Parfüm


üst nota : mandalina ve yeşillik
orta nota : yabani gül,şeftali çiçeği,nektarin ve kırmızı siklamen
alt nota : sandal ağacı,sadir ağacı ve misk

 Yazın kullanılabilecek en güzel parfümlerden birisi heralde Weekend'dir. Artık herkesin kullandığı,klasik bi koku ama ben vazgeçemiyorum :) Ferah,temiz bi kokusu var,insanın içini açıyor. Çiçek bahçesi gibii :}
 Bende baya da kalıcı,kalıcılık konusunda sıkıntı yaşamıyorum.
 Nedenini bilmiyorum ama bu parfümü daha çok sarışın bayanlara yakıştırıyorum ben :]
 Bu parfümü de YKM'nin 3o ml 39 tl kampanyasından almıştım. YKM böyle kampanyalar yapmasa ben napardım acaba merak ediyorum :))

5 yorum:

 1. ben bu parfümü denemiştim ama çok benlik diil gibiydi diye almadım,diğerlerininde testerı yoktu.diğer parfümleri nasıl biliyo musun gözdecim,london klasik vs. hepsi yoğun çiçek kokusu mu bunun gibi?

  YanıtlaSil
 2. lisede kullanırdım ve hala kalbimde yeri başkadır :)
  kullanınca tadığım için,kokusunu alınca farklı kişilerden mutlu olduğum parfümdür kendisi

  YanıtlaSil
 3. itsbeacım,london ve klasiği bilmiyrm malesef :/ fakat klasiğin seveni fazla yanlış hatırlamıyorsam. beat ve brit'i biliyrm ben weekendden başka. burberry beat bana çok meyveli,tatlı geldi sevmiyrm meyveli kokuları ben ondan bunu da pek beğenmemiştim :) burberry briti de severek kullanıyrm arkadaşlarım da çok beğeniyor o da şekerli bi kış kokusu yaz için biraz ağır gelebilir ama ben çok seviyrm :)

  elenortiwele,evet aynen ben de öyleyim :))

  YanıtlaSil
 4. Bu parfümü birkaç aydır kullanıyorum neden daha önce keşfetmedim diye üzüle üzüle.. harika bir koku kesinlikle kalite kokuyor;) güle güle kullan:)larinia..

  YanıtlaSil
 5. larinia teşekkür ederim :) evet aynen eskimeyecek kaliteli kokulardan gerçekten ;)

  YanıtlaSil