25 Kasım 2010 Perşembe

Loreal Glam Shine 6h Volumizer Gloss


 Max factor'ün kalıcı rujunda hüsrana uğrayınca (bu da başka bi yazının konusu olacak) bu glossu da korkarak aldım açıkçası ama hiç de öyle çıkmadı,severek kullanıyorum şimdi. Yarısına yakını bitti bile :)
 Öyle 6 saat kalıcılığı filan yok tabi ama 2-3 saat rahat dayanıyor :) Kalıcı rujların çoğunda dudağı kurutma sorunu yaşanır ama ben bu glossta öyle bi sorunla şimdiye kadar karşılaşmadım.
 Bu serideki glossların bazılarında dudak dolgunlaştırma özelliği de var,dudağa sürüldüğünde karıncalanmalar başlıyor :) Ancak şahsen ben dudağımda bi dolgunlaşma göremedim :/
 Rengi günlük kullanım için çok çok uygun. İçinde minik altın simler var.
 Gloss dudağa sürüldükten bikaç dk sonra her kalıcı ruj gibi dudağa oturuyor ve yapış yapış oluyor,bu süre içinde dudaklarınızı birbirine bastırmamanız gerekiyor.
 Tek eksi yönü kokusu güzel değil,yoğurt gibi bi tuhaf kokuyor :/
 İndirim filan yakalarsam diğer renklerinden de almak istiyorum :)

 Glossun gün ışığında dudağımdaki görünüşü;

 Glossun beyaz ışık altında dudağımdaki görünüşü;

Fiyatı 30-35 tl ve ürün 6 ml.

5 yorum:

 1. Rengi beğendim, bu renk hiç glossum yok hep buna uygun bişeyler giydiğimde ne sürebilirim diye bakıyorum ama nafile :)) Bu arada siz 4 kişi değilmiydiniz niye 2 yazar var ?

  YanıtlaSil
 2. ben de bu glossa uygun giyindiğimde kullanıyorum :) evet 4 kişiydik ama 2 arkadaşımız bazı nedenlerden dolayı ayrıldı artık 2 kişiyiz :)

  YanıtlaSil
 3. siyah göz makyajıyla güzel gider, birden gözümde canlandı da :)

  YanıtlaSil
 4. Rengi çok tatlıymış=) aslında her renkle uyumlu bi renk bu. Bana koyu bir kırmızı ruj önerirmisin tatlım, aramaktayım bu aralar. Gerçi kimbilir kaç kere sürücem ama olsun bulunsun canım istedi=))

  YanıtlaSil
 5. birgünlük,evet çok güzel olur bence de ;)

  NİLCAN SAWADİ,avonun uzun süre kalıcı rujları var ince uzun böyle o seride eternal flame diye bi koyu kırmızı var. swatch bulamadım ama bu linkte 3. sıradaki eternal flame. hatta dün arkadaşımda denedim :)
  http://i50.tinypic.com/2cfcrcm.jpg

  mac,inglot ve pastele de bakabilirsin kırmızının her tonu mevcut bu markalarda :)

  YanıtlaSil