30 Kasım 2010 Salı

Lancome Crayon Khol "Noir" Göz Kalemi


 Aslında beğendim kalemi ama 37 tl'ye deymez bence. Herkesin kendi görüşüdür ama gider MAC'ten aynı fiyata misss gibi daha kalitelisini alırım.
 Kalemi elinize sürdüğünüzde biraz sert gibi gelebilir ama göze (ben şimdiye kadar göz içine hiç çekmedim,üst kirpik diplerine uygulayarak kullandım.) kolay çekiliyor. Kalıcılığı göz kapağında fena değil,gün içinde biraz siliniyor gibi geldi bana :/ Üstteki fotoda kalemin tek katta uygulanmış hali var. Tek katta çok koyu simsiyah bi görüntü vermiyor görüldüğü üzere. Üstünden bikaç kez geçmek lazım.
 Ama dediğim gibi ben MAC'in göz kalemini 34 tl'ye aldım ve kalıcılığı ile,sürümü ile bu kaleme 10 basar :) Kofrede ya da indirimde olmadığı sürece alacağımı sanmıyorum. Ancak bu kalemin seveni de çok fazla,deneyin belki siz de beğenirsiniz :)

5 yorum:

 1. kofrede kalem verceklerine effacernes concealr verselerdi ölürlermiydi:))kalemi alsam kullanmayacağımı biliyorum,kalem çekme alışkanlığım yok niyeyse,sırf bu yüzdende kofreyi almakta kararsızım..:)

  YanıtlaSil
 2. geçen sene öyle bi kofre varmış cnm boynerde sormuştum belki bu sene de öyle bişey olur biraz daha sabret bence :) eğer çıkarsa ben de alıcam sana da haber veririm :)

  YanıtlaSil
 3. Gözdecim ben bu kalemi çok seviyorum :) geçen yıl hypnose kofresiyle almıştım ben de. Dior'un kalemi çok iyiymiş o yüzden onun kofresini düşünüyordum ama hypnose drama diorshow a kıyasla açık ara daha çok beğeniliyor sanırım, drama alcam :P iyi günlerde kullan :)

  YanıtlaSil
 4. ben de beğendim kalemi ama emily ile aynı işlevi görüyor bende.
  dramayı çok beğendim ben pınarcım yazıcam yazısını da zaten. diorshow rimeli de merak ediyrm aslında :) belki ben de dior kofreyi alırım :D bi de lancome kapatıcısı ile olan bi kofre çıksa onu kesin alıcam :)

  YanıtlaSil
 5. merak ettiğim bir kalemdi,paylaşım için teşekkürler canım.

  YanıtlaSil