27 Kasım 2010 Cumartesi

Carolina Herrera 212 Parfüm


 Yine bir YKM 30 ml 39 tl indiriminden aldığım ganimet :)
 YKM'de çalışanlar zorla satmışlardı bu parfümü bana,bi daha 30 ml'liği gelmicek,sınırlı sayısı falan filan diye :) İlk başta pek beğenmemiştim ama şimdi ayıla bayıla kullanıyorum. Keşke stoklasaymışım :/ Haftada bir YKM'ye uğruyorum da yok gerçekten de gelmiyor bu parfüm :(
 212,çiçeksi bi parfüm ama öyle bayıcı,bilindik bi çiçek kokusu değil,aksine enerjik bi koku :)
 Sevil'in sitesinde, "Üst notalarında mandarin ve bargamut turunçgilleriyle orta notalarında beyaz yapraklı kamelya, gardenya ve zambak dip notalarında sandal ağacı ve haifi misk bulunan parfüm çiçeksi bir koku" şeklinde tanımlanmış.
 Parfüm EDT malesef EDP'si yok ama EDT olmasına rağmen kalıcılığı bende çok iyi,4-5 saat hissedilir derecede kalıyor ciltte.
 Az kaldığı için kullanmaya da kıyamıyorum artık :(

 Bu parfümün başka bi versiyonu olan "212 sexy" var bi de,onun beğeneni de çok fazla,ben daha denemedim ancak en kısa sürede denemek lazım :)

2 yorum:

  1. gözdecim 212 sexy bende var,blogumdada görmüşsündür belki.Bendeki edp bide bu anlattığın parfüme göre daha yoğun kokusu.Sonlara yaklaştıkça parfümün kokusu daha güzel gelmeye başladı ve kalıcılığı düzeldi gibi,hepsiburada.com dan almıştım sahtemiydiki acabaya:(

    YanıtlaSil
  2. bilmiyorum ki valla canım ben o tür sitelere pek güvenmiyoruum açıkcası :/ sexy koklıcam bi ara sevile tekin acara gittiğimde :)

    YanıtlaSil