15 Ekim 2010 Cuma

MAC "See Sheer" Ruj


MAC'in lustre serisinden See Sheer ruju
 Her ne kadar mac rujları yazın kullanamasam da (eriyor,yamuluyor ve sonuçta dipten kırılıyor :/ -fanfare rujumun başına gelenler bunlar-) mağazaya girdiğim an gözüm dönüyor hemen rujlara saldırıyorum.
 Ruj standına gidip elimi attığım ruj ya See Sheer ya da Crosswires (bu ruju da daha sonra tanıtıcam) oluyor. Ve en sonunda dayanamayıp See Sheer'ı aldım, çok fazla kullanmadım ama rengini gerçekten çok sevdim.
 Lustre serisine karşı ayrı bi hayranlığım var zaten,bu serideki rujların sürümü çok rahat altına ayriyetten dudak kremi vb. ürünler kullanmanıza gerek kalmıyor ruj kayıyor dudağınızda. 
 Yalnız gün ışığında gerçek rengini bi türlü yakalayamadım :/ Swatch da eklemicektim ama sonradan vazgeçip ekledim.
 Fotoda fazla şeftali çıkmış,içinde kırmızılık da var normalde,kırmızı-şeftali tonlu bi ruj. Çok doğal bi tonu var,günlük kullanıma çok uygun. Kesinlikle tavsiye ederim,mutlaka deneyin

 Fiyatı 38 tl ve ürün 3 g

7 yorum:

 1. tatlım merhaba :D sanırımm bunu denemeliyim :) kırmızılık çok mu fazla? bnde crosswires vr zaten, benziyor mu duruşu ona?

  YanıtlaSil
 2. merabaa :) bence kesinlikle denemelisin seveceğini düşünüyorum :) crosswires'a göre daha şeftali bu ruj bence daha doğal duruyor. crosswiresdan daha çok seviyorum bunu ve yapısı da daha güzel bence :)

  YanıtlaSil
 3. numarası nedir ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. mac'te rujlar numaralı olarak satılmıyor, ismi see sheer :)

   Sil
 4. yalnız numarasız olması ilginç çünkü araştırdıgımda internetten hep numaralı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. mac rujlarda numara bulunmuyor, hepsi isimli.. sitesinden inceleyebilirsiniz.

   Sil