30 Ekim 2010 Cumartesi

Clinique Rimeller

          Yukarıdan aşağıya: High impact mascara 
                              High lenghts mascara
                              High impact curling mascara

 Sadece High İmpact'i kendim aldım,diğerleri Clinique'in geçen aylarda yaptığı rimel değişim kampanyasından aldığım sample boyutundaki rimelleri.
 High impact ve High impact curling uzun süredir mevcut olan rimeller ama High lenghts Clinique'in yeni çıkarttığı rimel.
 Clinique rimellerin en sevdiğim yönü hassas gözlere uygun oldukları için göze batsalar bile gözü asla yakmıyorlar,yaşartmıyorlar. Bütün rimellerinde 2 renk seçeneği var,siyah ve kahve-siyah. Bendekilerin hepsi siyah.
 Benim en çok severek kullandığım High İmpact oldu. Verdiği uzunluk,dolgunluk,kıvırma tam istediğim gibi :) 4 aydır kullanıyorum. Ayda bir sıvı formdaki göz makyaj temizleyicisinden bir damla rimel içine damlatıyorum,kapağını sıkıca kapatıp,2-3 gün bekleyip kullanıyorum. Rimel biraz kendine geliyor böyle yapınca,kullanma süresi artıyor :) 
 High Lenghts rimeli ise hiç beğenmedim. Fırçası çok değişik,sürerken çok zorlanıyorum,gözüme batırıyorum sürekli :/ Ve kirpiklerimi çok karışık gösteriyor.
 High İmpact Curling ise,güzel bir rimel ama onu da temizlemesi zor,sadece ılık su ile çıkıyor. Waterproof rimeller bana göre değil zaten anca mecbur kalırsam kullanırım bu rimeli de. Onun dışında güzel,kullanılabilicek bi rimel.
 Aşağıdaki fotolarda rimellerin fırçalarını ve kirpiğimde nasıl durduklarını görebilirsiniz :))

 *


*



 Fiyatları 55 tl ve High İmpact 8 g,High Lenghts 4.7 ml (sample boyu),High İmpact Curling 2.5 ml (sample boyu).
 Sample olan rimellerin orjinal boylarının kaç ml/g olduklarını bilmiyorum malesef.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder