21 Ekim 2010 Perşembe

The Body Shop E Vitamini Yüz Spreyi


 Hazır E vitaminli seride 2 al 1 öde varken bu spreyi tanıtmak istedim :)
 E vitamini serisi Body Shop'un en çok satan serisi ve seride birçok ürün bulunuyor.
 Bu serideki nemlendiriciyi de kullandım memnun kaldım ama daha memnun kaldığım nemlendiriciler bulunca ve spf özelliği olmayınca bi daha almadım. Kesinlikle kötü bir ürün değil kokusu,cilt tarafından hemen emilmesi,nemlendirmesi herşeyi güzeldi bence,benim cilt tipime uygundu. (kuru-karma bi cildim var.)  

 Bu spreyden 1 tane bitirdim,bu şişenin de 3/4'ü bitti :) Aslında kampanyadayken almayı istiyorum ama evde bitmeyi bekleyen bi nemlendiricim daha var önce onu bitirmem lazım.

 Hafif bi sprey,yoğun nemlendirme sağlamıyor. Cildi ferahlatıp,canlandırıyor,az da nemlendiriyor.
 Ben eve gelip makyajımı temizledikten sonra günlük nemlendirici uygulamayı sevmiyorum,sonradan cildim yağlanıyor,parlıyor hoşlanmıyorum o görüntüden. Ama bu sprey öyle değil hafifçe nemlendirdiği için yağlanma gibi bir problemim olmuyor. Yüzüme 3-5 kere fıslatıyorum yetiyor da artıyor bile :)
 Kokusu süper,gül kokuyor ama kesinlikle ağır değil. İnsanın içini açıyor, ferahlatıyorr :]

 Fiyatı 19.90 tl ve ürün 100 ml

2 yorum:

  1. canım makyajın uzerıne sıkınca sabıtleme özellıği var mı,bır de c vıtamınlısı cok yakıp kasındırmıştı cıldımı bu da oyle yapar mı acaba

    YanıtlaSil
  2. kavalacım,ben makyaj üzerine hiç denemedim ama bi ara deniyim merak ettim :)
    bazen burnumun kenarları tahriş olur benim o zamanlar kullandığımda hafiften yakıyor ama onun dışında hiç yakma kaşındırma gibi bi sorunum olmadı :)

    YanıtlaSil